Pro Partnery

Proč do toho s námi jít?

Podporujeme naši budoucnost – podnikatelé jsou hlavní pilíř ekonomiky i politiky. 

Vychováváme zodpovědné lidi s podnikavým přístupem, propojujeme svět školy a praxe a realizujeme skvělé projekty se skvělými lidmi.

Jaké partnery hledáme?

Dárce

Podpora TEENs startupů a firem něco stojí. Příspěvek pomůže chodu neziskovky i rozbýhajícím se TEENs společnostem.

Investory

Chceš podpořit některý projekt a zároveň mít šanci peníze dostat zpět? Někdy dříve, někdy později, ale také možná vůbec, investování do začínajících firem je riziková záležitost.

Členy našeho týmu

Láká tě náš projekt? Chceš pomoct, zapojit se, realizovat se? Pokud splňuješ náš etický kodex a projdeš naším sítem, s nadšením tě uvítáme.

Spolupracují firmy a organizace

Můžete odebírat služby a produkty našich TEENs společností. Nebo nám dát část svých kapacit, svého expertního času, pomoci nám s organizací a čímkoliv dalším.

Zajímá vás, které organizace se již zapojily?

VIRTUAL REAL LIFE s.r.o.

VRL je startup zaměřený na virtuální a rozšířenou realitu a jejich aplikaci do firem a zdravotnictví. Mají produkty na testování zaměstnanců do výroby ve virtuální realitě, rehabilitace ve VR a různé další.

TEEN enterprise poskytují zázemí (sídlo a prostory ve sdílené kanceláři), kancelářské prostředky i pomocnou sílu.

Slůně – svět jazyků, s.r.o.

Slůně je pro všechny, kdo potřebují jazyky. Těm, kdo se chtějí jazyk naučit, pomůžeme. Učíme u nás i v zahraničí, různými metodami a nejen angličtinu. Pro všechny ostatní překládáme, tlumočíme, od malých zakázek po rozsáhlé projekty. Prostě vám otevíráme svět.

Do TEEN enterprise jsme se zapojili prostřednictvím Lucky Vlkové, která přikládá ruku k dílu, když je potřeba a kde je potřeba.

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.

Hlavním posláním MSIC je poskytování služeb podporujících růst a inovace ve firmách. Jedná se přitom o takové služby, které v našem regionu nejsou na trhu spontánně nabízeny či nejsou nabízeny v požadované kvalitě, dosažitelné ceně či za jinak relevantních podmínek. Postupně rozvíjené služby MSIC tak doplňují existující komerční služby a přispívají ke zlepšování prostředí pro podnikání a inovace v Ostravě i v celém kraji.

Pro TEEN enterprise mají vždy pomocnou ruku, poskytují prostory pro větší akce, kontakty i další podporu.

JANSA, MOKRÝ, OTEVŘEL & PARTNEŘI
advokátní kancelář

 

Patří mezi přední advokátní kanceláře v oblasti práva informačních  technologií. Dokáží poradit i se zahraničními investicemi nebo obchodním právem. Poskytují právní služby i v anglickém, německém, francouzském,  polském i slovenském  jazyce. Mají velmi příjemné jednání a ve spojení s kvalitou právních služeb a příjemnými cenami je to rozhodně dobrá volba.

Pro TEEN enterprise pomáhají s licenčními smlouvami.

Sedlakova legal

Advokátní kancelář SEDLAKOVA LEGAL s.r.o. poskytuje právní služby všem, kdo jsou připraveni udělat rozdíl ve svém oboru. Jsou tu pro všechny, kteří začali podnikat s touhou dosáhnout velkých věcí. Věří v jednoduchost, rychlost a preciznost. Zabývají se především těmito oblastmi práva: nemovitosti, občanské právo, ochrana osobních údajů, obchodní společnosti, duševní vlastnictví a právo IT.

Pro TEEN enterprise poskytují právní poradenství.

Frank Bold Advokáti

Advokátní kancelář, která dnes s 30 právníky pracuje pro desítky firem a obcí a u toho finančně i nefinančně podporuje projekty jako právní poradna pro aktivní občany nebo Rekonstrukce státu. Zakládají si na tom, že s lidmi jednají otevřeně a přímo. Neschovávají se za složitou právnickou terminologii a klientům navrhují takové úkony, u kterých sami věří, že vedou k řešení.

Pro TEEN enterprise poskytují právní poradenství.

PATRIOTI MSK


Skupina podnikavých lidí, která se snaží zlepšit image Moravskoslezského kraje. Chtějí z něj vytvořit konkurenceschopný region, pomáhají proto místním podnikatelům rozvíjet se prostřednictvím vzájemného učení, sdílení zkušeností a předávání kontaktů. Tvoří regionální podnikatelskou komunitu.

Pro TEEN enterprise podporují vybrané podnikatelské týmy.

BrainBrush

 

Jejich vizí je budoucí generace mladých, kteří mají odvahu a sebevědomí uspět a zároveň rozumí hodnotám jako férovost a spolupráce. Smysl vidí v tom, že pokud je společnost složená ze sebevědomých lidí sladěných na společných hodnotách, je tato společnost přirozeně tvůrčí, otevřená a má chuť posouvat vpřed nejen sebe, ale i svět kolem ní.

Zaujalo vás to?

Sledujte nás také na sociálních sítích: