Pro Partnery

Proč do toho s námi jít?

Podporujeme naši budoucnost – podnikatelé jsou hlavní pilíř ekonomiky i politiky. 

Vychováváme zodpovědné lidi s podnikavým přístupem, propojujeme svět školy a praxe a realizujeme skvělé projekty se skvělými lidmi 🙂

Jaké partnery hledáme?

Dárce

Podpora TEENs startupů a firem něco stojí. Příspěvek pomůže chodu neziskovky i rozbýhajícím se TEENs společnostem.

Investory

Chceš podpořit některý projekt a zároveň mít šanci peníze dostat zpět? Někdy dříve, někdy později, ale také možná vůbec, investování do začínajících firem je riziková záležitost 🙂

Členy našeho týmu

Láká tě náš projekt? Chceš pomoct, zapojit se, realizovat se? Pokud splňuješ náš etický kodex a projdeš naším sítem, s nadšením tě uvítáme 🙂

Spolupracují firmy a organizace

Můžete odebírat služby a produkty našich TEENs společností. Nebo nám dát část svých kapacit, svého expertního času, pomoci nám s organizací a čímkoliv dalším 🙂

Zajímá vás, které organizace se již zapojily?

VIRTUAL REAL LIFE s.r.o.

VRL je startup zaměřený na virtuální a rozšířenou realitu a jejich aplikaci do firem a zdravotnictví. Mají produkty na testování zaměstnanců do výroby ve virtuální realitě, rehabilitace ve VR a různé další.

TEEN enterprise poskytují zázemí (sídlo a prostory ve sdílené kanceláři), kancelářské prostředky i pomocnou sílu.

Slůně – svět jazyků, s.r.o.

Slůně je pro všechny, kdo potřebují jazyky. Těm, kdo se chtějí jazyk naučit, pomůžeme. Učíme u nás i v zahraničí, různými metodami a nejen angličtinu. Pro všechny ostatní překládáme, tlumočíme, od malých zakázek po rozsáhlé projekty. Prostě vám otevíráme svět.

Do TEEN enterprise jsme se zapojili prostřednictvím Lucky Vlkové, která přikládá ruku k dílu, když je potřeba a kde je potřeba.

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.

Hlavním posláním MSIC je poskytování služeb podporujících růst a inovace ve firmách. Jedná se přitom o takové služby, které v našem regionu nejsou na trhu spontánně nabízeny či nejsou nabízeny v požadované kvalitě, dosažitelné ceně či za jinak relevantních podmínek. Postupně rozvíjené služby MSIC tak doplňují existující komerční služby a přispívají ke zlepšování prostředí pro podnikání a inovace v Ostravě i v celém kraji.

Pro TEEN enterprise mají vždy pomocnou ruku, poskytují prostory pro větší akce, kontakty i další podporu.

Sedlakova legal

Advokátní kancelář SEDLAKOVA LEGAL s.r.o. poskytuje právní služby všem, kdo jsou připraveni udělat rozdíl ve svém oboru. Jsou tu pro všechny, kteří začali podnikat s touhou dosáhnout velkých věcí. Věří v jednoduchost, rychlost a preciznost. Zabývají se především těmito oblastmi práva: nemovitosti, občanské právo, ochrana osobních údajů, obchodní společnosti, duševní vlastnictví a právo IT.

Pro TEEN enterprise poskytují právní poradenství.

Frank Bold Advokáti

Advokátní kancelář, která dnes s 30 právníky pracuje pro desítky firem a obcí a u toho finančně i nefinančně podporuje projekty jako právní poradna pro aktivní občany nebo Rekonstrukce státu. Zakládají si na tom, že s lidmi jednají otevřeně a přímo. Neschovávají se za složitou právnickou terminologii a klientům navrhují takové úkony, u kterých sami věří, že vedou k řešení.

Pro TEEN enterprise poskytují právní poradenství.

BrainBrush

 

Jejich vizí je budoucí generace mladých, kteří mají odvahu a sebevědomí uspět a zároveň rozumí hodnotám jako férovost a spolupráce. Smysl vidí v tom, že pokud je společnost složená ze sebevědomých lidí sladěných na společných hodnotách, je tato společnost přirozeně tvůrčí, otevřená a má chuť posouvat vpřed nejen sebe, ale i svět kolem ní.

Zaujalo vás to?

Sledujte nás také na sociálních sítích: