Kdo jsme?

Jsme skupina nadšenců, ale zároveň zkušených podnikatelů, kteří se rozhodli ve svém volném čase pomáhat realizovat skutečné podnikání mladým lidem do 18 let. Pomáháme připravit rozjezd businessu, a také podáváme pomocnou ruku při samotném podnikání až do dovršení dospělosti.

Proč to děláme?

Chceme zvýšit podnikavost, vychovat žáky s podnikavým přístupem a zodpovědností, umožnit nezletilým podnikání s malým rizikem, propojovat svět školního vyučování a praxe, a z mnoha dalších důvodů, které jsou pro nás natolik důležité, že projektům věnujeme svůj volný čas.

Jaká je naše vize?

Do roku 2026 chceme být v oblasti výuky podnikání vnímáni jako silní partneři pro školství.

Co od nás očekávat? Jaký je náš kodex?​

Jsme srdcaři! – neděláme to pro peníze, ale protože chceme pomáhat
Jsme mentoři! – máme co předávat a chceme předávat
Máme respekt! – každý má právo si zvolit vlastní cestu
Morálka nám není cizí! – nápady nekrademe, ale pomáháme je realizovat jejich autorům

Náš tým

Začít s námi spolupracovat není vůbec složité!

Na

kontaktní formulář

s jistotou odpoví někdo z následujících..

hn

Hana Němcová

Hanka pracuje jako daňový poradce. V minulosti prošla několika mezinárodními společnostmi a následně vedla malou, ryze českou společnost zaměřující se na daňové poradenství a vedení účetnictví. Nyní je na volné noze. V TEEN enterprise se zapojuje do všeho, ale hlavně je náš anděl strážný v daňovém a účetním světě. Je také předsedkyní představenstva.

tb

Taťána Bujnochová

Táňa je projektový manažer, kouč a lektor. Všechny tři profese vnímá provázaně a považuje je, ve svém pracovním životě, za stejné důležité. V TEEN enterprise pracuje jako koordinátor projektu a mentor studentů. Tento projekt má pro ni velký význam a práce se studenty ji naplňuje. Je zakládajícím členem spolku TEEN enterprise.

jt

Jana Trdá

Jana je spolumajitelkou StartUpu na virtuální a rozšířenou realitou. Není to její první StartUp, který založila a rozběhla. Profesně se zabývá také pomocí s rozjezdy podnikání. V TEEN enterprise má na starosti především metodiku a patří k zakládajícím členům.

hanaslamova

Hana Slámová

Hanka je lektorka manažerských dovedností, akreditovaná koučka, a také mentorka. V minulosti pracovala v korporátním bankovním prostředí. Nyní je na volné noze a věnuje se rozvoji malých a středních firem jako konzultant, zefektivňuje procesy a rozvíjí lidi. V TE působí jako lektor a mentor studentů. Tato práce jí otevřela oči i srdce. Od studentů ráda čerpá jejich energii a pohled na život, a předává jim její zkušenosti.