O nás

Jsme skupina nadšenců, kteří se rozhodli pomáhat realizovat skutečné podnikání mladým lidem od 15 do 18 let. Pomáháme připravit rozjezd businessu a také podáváme pomocnou ruku při samotném podnikání až do dovršení dospělosti.

Proč to děláme?

Chceme zvýšit podnikavost, vychovat žáky s podnikavým přístupem a zodpovědností, umožnit nezletilým podnikání s malým rizikem, propojovat svět školního vyučování a praxe, a mnoho dalších důvodů, které jsou natolik silné, že tomu věnujeme svůj volný čas 🙂

V čem jsme odlišní?

Nehrajeme si na podnikání, ale podnikáme, nejsme učitelé, jsme zkušení podnikatelé, mentoři, konzultanti, máme za sebou úspěchy i fuckupy, máme co předat.

První fází, přípravu business plánu,  realizujeme v rámci školní výuky. Přípravou business plánu prochází všichni zapojení studenti, které nám škola svěří, ale do podnikání vstupují jen ti, kteří chtějí.

Tým, který se pro podnikání rozhodne, a obhájí svůj nápad, dostane investici na rozjezd vlastního businessu až do výše 150.000 Kč. 

Mentorovat a konzultovat budeme podnikající týmy po celou dobu podnikání, než jim bude 18 let nebo než podnikání ukončí (záleží, co přijde dříve :-)). 

Investici mladí podnikatelé splácejí, jen pokud generují výdělek.

Náš tým

Taťána Bujnochová

Táňa je projektový manažer, kouč a lektor. Všechny tři profese vnímá provázaně a považuje je, ve svém pracovním životě, za stejné důležité. V TEEN enterprise pracuje jako koordinátor projektu a mentor studentů. Tento projekt má pro ni velký význam a práce se studenty ji naplňuje. Je zakládajícím členem spolku TEEN enterprise.

Pavla Uhrová

Pavla Uhrová aktuálně podniká v oblasti zdravé výživy. Profesně dlouhá léta působila ve veřejné správě, a to především v manažerských pozicích, v HR a vzdělávání. V TEEN ENTERPRISE má na starosti vedení workshopů a papírovou válku.

Vlaďka Hagenová

Vlaďka má 15let zkušeností v oblasti tvorby, řízení firemních procesů a vedení lidí. Především komunikace s lidmi je pro ni klíčová. Absolvovala akreditovaný koučovací a lektorský výcvik. V TEEN enterprise je mentorkou a své praktické zkušenosti ráda dál předává nejen mladé generaci.

Hana Němcová

Hanka pracuje jako daňový poradce. V minulosti prošla několika mezinárodními společnostmi a následně vedla malou, ryze českou společnost zaměřující se na daňové poradenství a vedení účetnictví. Nyní je na volné noze. V TEEN enterprise se zapojuje do všeho, ale hlavně je náš anděl strážný v daňovém a účetním světě.

Jana Trdá

Jana je spolumajitelkou StartUpu na virtuální a rozšířenou realitou. Není to její první StartUp, který založila a rozběhla. Profesně se zabývá také pomocí s rozjezdy podnikání. V TEEN ENTERPRISE má na starosti především metodiku a patří k zakládajícím členům.

Lukáš Oramus

Lukáš působil během své kariéry jako konzultant a lídr v mnoha zajímavých firmách a projektech, mj. Svět techniky v Dolních Vítkovicích, Horské lázně Karlova Studánka, Národní superpočítačové centrum IT4Innovations nebo Moravskoslezské inovační centrum (MSIC). Je spoluzakladatelem ostravské herecké agentury Actors.cz a součástí tvůrčí skupiny Divadla MÍR. V TEEN enterprise pomáhá hlavně s kontakty na zajímavé osobnosti a také patří k zakládajícím členům.

Zaujalo vás to?

Sledujte nás také na sociálních sítích: